Czy to może być nawrót choroby u 29-latki?

Witajcie. Mam 29 lat i od pewnego czasu. Mam ostre widzenie, szumy w uszach, trzęsie mnie i czasem ciężko mi oddychać. Miałam taka sytuację że jak byłam u stomatologa i usiadłam na fotel zaczęło mnie trząść choć się dentysty nie boję i miałam ochotę uciec. Potem taki nerwowy stan utrzymywał się do wieczora. Czasem odczuwam jakby jakieś zaburzenia. Co to dokładniej może być? Kiedyś chorowałam na nerwice i stany lękowe. Czy to nawrót choroby tylko w innej postaci? Niech mi ktoś coś doradzi bo nie jestem pewna.

Witam, Objawy które pani opisała faktycznie mogą być spowodowane powrotem stanów lękowych. Może sytuacja u dentysty jakoś się pani skojarzyła, była w jakimś zakresie podobna do wcześniejszych sytuacji które powodowały nerwicę. Jeśli sytuacja się powtórzy warto skonsultować się z psychologiem i omówić sytuację. Pani wcześniejsze wydarzenia udowadniają, że można sobie z tym poradzić i się wyleczyć.
Pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiego powrotu do równowagi emocjonalnej
Agnieszka Fiszer- psycholog, terapeuta TSR
Prowadzę konsultacje psychologiczne w gabinecie w Katowicach, Bytomiu oraz sesje przez Skype
www.agnieszkafiszer.pl