Czy to może być nerwica lub inna choroba?

Witam! Mam 20 lat i od dwóch miesięcy zmagam się z pewnym problemem.Nie wiem czy to nerwica czy może coś innego!Kiedy rano wstaję jest wszytko ok.Zaczynam jeść śniadanie i zaczyna boleć mnie żołądek tak że nie mogę go nawet dotknąć, robi mi się niedobrze i mam biegunki (4-5 razy). Na widok każdego jedzenia mam wrażenie, że zaraz zwymiotuje.Dodatkowo w gardle robi mi się coś takiego jakby coś utkwiło i mnie dusi- ciężko mi się oddycha.Objawy te trwają 2-3 godziny i mijają.Z kolejnym posiłkiem pojawi się lekki ból ale już bez biegunek i nudności.Jest dobrze i mam apetyt jeść tylko rano jest jakiś koszmar.Na języku pojawiły mi się również takie pęcherzyki które pieką.Martwię się... Co to może być?Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Dzień dobry, powinna Pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonać badania , które zapewne zleci Pani lekarz. Dopiero jeśli przyczyny medyczne zostają wykluczone możemy mówić o objawach nerwicowych.
Pozdrawiam A. Pacia