Czy to może być objaw alergii u dziecka?

Dzień dobry. Od 7miesiecy mam problem z 4-letnim synem który ma nawracajcie gęste przezroczyste kataru trwające 2-3tyg po czym przerwa jest 1-2tyg i znów to samo.Cały czas słychać furczenie w nosie. Laryngolog i alergolog stwierdzili obrzęk błon śluzowych,testy alergiczne z krwi wskazaly na mleko i babkę lancetowara. Czy to może być objaw alergii?

Lek. Tomasz Budlewski

Może ale nalezy wykluczyć inne przyczyny laryngologiczne wskazana wizyta u otolaryngologa