Czy to może oznaczać nawrót choroby?

Witam, miesiąc temu udało mi się uzyskać remisję chłoniaka Hodgkina, z razji podwyższonych leukocytów miałam brać biseptol i wykonać badania kontrolne, w wynikach leukocyty obniżyły się do z 10 tys do 3 tys, jednak w rozmazie krwi wyszły pojedyncze atypowe limfocyty, czy to może oznaczać nawrót choroby?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te wyniki nie są wystarczające aby to potwierdzić, bądź wykluczyć. Radze skonsultować się z hematologiem. Pozdrawiam.