Podejrzenie chłoniaka T-NHL a badanie krwi

Witam bardzo proszę o interpretacje co oznacza podejrzanie Chloniaka T-NHL i jak mogę zrozumieć ze we krwi obwodowej stwierdzono obecność ok.90%komórek o fenotypie Cd ,cd4 ,cd8 ,cd2 ,cd7 Nie odznaczono CD52 z powodu braku przeciwciała proszę o pomoc

Witam!
Chłoniak jest nowotworem układu limfatycznego (układ ten związany jest z odpornością). T-NHL oznacza kolejno: T - pochodzenie chłoniaka z limfocytów T, NHL - Non Hodgkin Lymphoma - chłoniak nieziarniczy, w przeciwieństwie do ziarnicy złośliwej/chłoniaka Hodgkina (który ma odmienne cechy kliniczne). Nie podaje Pani, czy podejrzenie to było podstawą do wykonania badania, czy też zostało postawione jako wniosek po badaniu. Komórki oznaczone w próbce krwi odpowiadają limfocytom T. W rozpoznawaniu chłoniaków podstawowe znaczenie ma biopsja węzła chłonnego i jego badanie histologiczne - badanie to może być potrzebna do potwierdzenia diagnozy. Dalsze postępowanie powinno być uzależnione od decyzji hematologa.

Jeśli nie odpowiedziałam w pełni na Pani wątpliwości proszę zadać pytanie jeszcze raz, dodając takie informacje, jak: z jakiego powodu było wykonane badanie, czy były wykonywane inne badania w tym kierunku, czy podejrzenie chłoniaka to wniosek po badaniu czy było juz postawione wcześniej.