Delikatne krwawienia podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Od ponad roku biore tabletki antykoncepcyjne. Zawsze o tej samej porze. W dzien przed ostatnia tabletka dostalam krwawienia i strasznie boli mnie podbrzusze. Zdarzylo mi sie to pierwszy raz choc w pierwsze pare miesiecy od zaczecie brania tabletek mialam delikatne krwawienia w trakcie brania listka ktore trwaly dzien lub dwa. Dodam ze w ostatnich dniach mialam dosyc stresu i jadlam nieregularnie. Czy powinnam sie martwic?

Szanowna Pani!

Oczywiście stres i nieregularne jedzenie może spowodować pojawienie się w/w objawów.niemniej jednak jeżeli nie przejdą one w ciągu kilku dni, nalezy udać się do lekarza.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka