Dlaczego coraz mocniej boli mnie staw?

Bez żadnego powodu mechanicznego ani mi znanego boli coraz intensywniej to staw to kość lewego przedramienia od jakichś 3 miesięcy.Przeszkadza w leżeniu na tej stronie. Mam 66 lat i trochę chorób,bolerioza,nadpłytkowość ,nadciśnienie,dwa kolana do endoprotezy 1-sze w pażdziernik 2017r.wizyty w Gliwicach na onkologii po wyciętej tarczycy.Prostata i skierowanie do urologa z bardzo dużym lewym jądrem.W związku z problemem chodzenia waga ok 115kg kiedyś 180cm wzrostu.Jeśli zbyt dużo to przepraszam.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest przede wszytskim rtg i ocena palacyjna co moze się dziac. jezeli chodzi o staw to byc moze warto jest wykonac usg