Dlaczego odczuwam kłucie w nadbrzuszu?

Kobieta,25lat. Od paru miesiący,kłuje mnie w lewym nadbrzuszu,pod żebrem,ból nie występuje zawsze,najgorzej jest po obfitym posiłku,jak siedzę,jest to takie kłócie,uwieranie,czasem pieczenie.Mam luźne stolce,czasem wychodzą cienkie,przeważnie zawsze z resztkami niestrawionego pokarmu,czasem brudzą muszlę.Często mam wzdęty brzuch i duże gazy.Raz za czas mam taki ból brzucha który nachodzi mnie falami i kończy się właśnie gazami,lub wizytą w wc,biegunką luźną i lepką,po całym incydencie odczuwam pieczenie w lewym boku.Dodam,że czesto chodzę do wc,czasem 4x na dzień,przez co robią mi się pęknięcia w okolicy odbytu i lekko krwawi.Robiłam usg brzucha-ok,morfologia-ok,mocz-ok,ALT-ok,Amylaza z krwi-ok.A ból znowu się pojawia.W.ciągu 3 lat przytyłam 12kg,jadałam nieregularnie,od czego mogą być te bóle jakie badania jeszcze wykonać? BOJĘ SIĘ,że to coś poważnego.

Witam. Pani objawy są bardzo złożone. Wskazana jest wizyta u lekarza z zebraniem szczegółowego wywiadu i badaniem fizykalnym. Jedną z przyczyn może być zapalenie błony śluzowej żołądka. Dla postawienia rozpoznania konieczna jest gastroskopia. Wskazana jest także wizyta u proktologa.