Dziwne plamienia

Witam,
ostatni okres miałam 8.04.2010, towarzyszyły mu normalne objawy tj. ból w podbrzuszu itp. ale ten okres trwał 1 dzień obfity, a drugiego się już skończył. Od tego czasu miałam powiększone i bardzo bolące piersi do 28.04, kiedy to dostałam dziwnego plamienia-najpierw jedna kropla na bieliźnie (tak trwało do 3 maja-jak sprawdzałam w środku to na początku były takie nitki ze śluzem koloru brązowego), po czym z każdym dniem jakby się rozkręcało (kolor przeszedł w czerwony, odrobinę go więcej). To nie wygląda jak okres, niewiele go i nie zapowiada się żeby to był początek okresu.

Dodatkowo brak jakichkolwiek bóli-piersi czy brzucha, obniżony nastrój, drażliwość, dosłownie nic, jakbym w ogóle nie miała tego niby okresu. Ból pojawił się jednorazowo był tępy, zdecydowanie łagodny i trwał ok 20 min, po czym nadal to plamienie.
Co to może być? Zaznaczam, że regularnie uprawiam sex z chłopakiem-stosunek przerywany.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Proszę niezwłocznie wykonać test ciążowy, z moczu porannego. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną o wysokiej skuteczności (wskaźnik Pearla wynosi dla niej ok. 4). Mogło teoretycznie dojść do zapłodnienia. Ponieważ wciąż Pani krwawi, to niewykluczone że doszło do wczesnego poronienia (test powinien dać wynik pozytywny również w tym wypadku, choć nie na 100%). Możliwe też, że cierpi Pani na zaburzenia hormonalne. Jeśli wykluczy Pani ciążę, a plamienie lub krwawienie będzie się nadal utrzymywać, to proszę udać się do lekarza ginekologa.
Pozdrawiam serdecznie!