Guzek w pochwie i skurcze w okolicy pępka

mam 20 lat kilka miesięcy temu wyczułam w pochwie guza jestem dziewicą używam tamponów. jeśli dobrze określiłam jego umiejscowienie to jest od strony brzucha i jest długości małego palca u dłoni takiego mniejszego palca. Między wejściem do pochwy a odbytem mam tak jakby guzka pod skórą Od jakiegoś miesiąca bola mnie nerki a od tygodnia mam skurcze w okolicach pępka. wiem że już dawno powinnam iść do lekarza bo objawy są dość niepokojące ale po prostu się boję. na co mam się przygotować

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi powiedzieć czego może się Pani spodziewać i czy opisane objawy związane są w jakikolwiek sposób z guzkiem pochwy (naczęściej polip). Jedno jest pewne, że nie warto czekać na kontakt z lekarzem.