Interpretacja badania USG jamy brzusznej widoczne pole hypoechogenne

Mam 27 lat proszę o interpretację USG, wątroba nie powiększona, dość znacznie hyperechogenna, jednorodna, pęcherzyk żółciowy bez złogów, cienkościenny, trzustka dość znacznie hyperechogenna, jednorodna, śledziona powiększona jednorodna. nerki bez zastoju i istotnych zmian. Przy górnym biegunie nerki prawej widoczne pole lekko hypoechogenne 24*21 mm może odpowiadać nadnerczulub tkance tłuszczowej, pęcherz moczowy bez ech wewnętrznych, robione z powodu bólu brzucha robiłem też lipazę 55 martwie si

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Po bezpośrednim badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.