Interpretacja wyników nadania histopatologicznego

Witam proszę o dokładne przetłumaczenie i interpretacje wyników histopatologicznych po wycieciu laparoskopowym torbieli jednego i drugiego jajnika. Chciałabym sie dowiedziec czy zmiana jest złośliwa - nowotwór jajnika, lub czy wystepuje jakas inna choroba. BARDZO PROSZE! Wizyte u swojego lekarza mam dopiero za 3 tygodnie :( 1. Cystis serosa (diameter 0,6cm) 2. Corpus luteum haemorrhagicum cysticum et cystis haemorrgahica ovarii (fragmenta) Pozdrawiam, Miklas Małgorzata

Witam.
Nie jest to nowotwór złośliwy.
1. Torbiel surowicza (średnica 0,6 cm)
2. Ciałko żółte krwotoczne torbielowate i torbiel krwotoczna jajnika (fragmenty) - zdarza się podczas jajeczkowania, dochodzi do krwawienia i wytwarza się ciałko żółte krwotoczne.
Także proszę się nie przejmować.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.