Jak leczyć kolkę jelitową?

Nie wiem co to i gdzie szukac przyczyny...raz na pol roku nagle dostawalam 15min bolesna kolke jelitowa bez innych dolegliwosci i po tabletce zniklo.Teraz mam atak taki nagly do poludnia raz na miesiac i ten skurct b bolesny trwa juz do godziny i pomaga dopiero nospa,goracy oklad i pity rumianek...brzuch nega wzdety,troche bulgocze...caly kolejny dzirn tak miernie jem,bo gdzies tp jeszcze czuje delikatnie.Dodam,ze mam ocd,ale teraz zero stresu,lekow nie biore i nie mam duzych i ciaglych gazow ani zaparc ani biegunek i nie trwa to dniami...

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję USG jamy brzusznej oraz kontrolę u ginekologa i gastroenterologa.