Jak odczytać wynik testu pokarmowego z krwi?

Witam, Odebrałam wyniki testu pokarmowego inaczej panelu pokarmowego z krwi. Zestaw pokarmowy zawiera 20 podstawowych alergenów. Chciałabym się dowiedzieć, jak mogę odczytać wynik i co on oznacza. Tam gdzie odebrałam badanie, tylko lekarz może opisać badanie. Niestety na wizytę muszę długo czekać, stąd prośba o pomoc do Państwa. Pozdrawiam, Julita Ch.

Proszę o informację jakiego typu to był panel pokarmowy? Czy było to badanie przeciwciał IgG? Zapraszam konsultację i proszę o informację jakie to były badania.
Pozdrawiam, Ewa Trusewicz, dietetych, dietcoach
www.dietaifitness.pl