Jaka może być przyczyna nieregularnych miesiączek u 33-latki?

Od jakiegoś roku mam bardzo nieregularne miesiączki, zwykle co jakieś 3 tygodnie, ale zdarza się, że co 6-7 tygodni. Właściwie nigdy nie mam miesiączki tak jak kiedyś co 28 dni -1. Mam 33 lata, nie rodziłam, nie mam aktualnie życia seksualnego i nie stosuję antykoncepcji. Badania krwi w normie, podobnie cytologia i USG piersi. Prowadzę dosyć intensywny tryb życia, bo pracuję w delegacjach (dużo latam). Nie wiem jednak jaka mogłaby byś przyczyna tych nieregularności.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne . Wskazana wizyta u Lekarza ginekologa