Kłucia w boku i pod piersią
pytanie odnosnie moich kuc od 8 lat kuje z przerwami raz prawy bok raz lewy porobilam badania ostatnio mocz oki ginekolog okik serce ok trzustka lipoza 26 amylaza 51 .krew ob mam 2 ,crp mam 0,15 teraz mnie kuje pod piersia na zebrze mysle ze trzustka ,tomograf tez okik wyszedl jestem bardzo osoba nerwowa bo sie boje o zdrowie kuc tak pod piersia na zebrze moze byc trzustka skoro badania okik i bola mnie plecy w piersiowym .prosze odpisac co mam robic u lekazy bylam jakie warto zrobic badania j

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania
Najprawdopodobniej jest to nerwoból żebrowy, zmienność miejsca klucia i to że jest Pani osobą nerwową bardzo sugeruje takie rozpoznanie.