Kłucie w boku u 31-letniej osoby a możliwe przyczyny

mam pytanie odnosnie moich kuc od 8 lat kuje z przerwami raz prawy bok raz lewy porobilam badania ostatnio mocz oki ginekolog okik serce ok trzustka lipoza 26 amylaza 51 .krew ob mam 2 ,crp mam 0,15 teraz mnie kuje pod piersia na zebrze mysle ze trzustka ,tomograf tez okik wyszedl jestem bardzo osoba nerwowa bo sie boje o zdrowie kuc tak pod piersia na zebrze moze byc trzustka skoro badania okik j

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro wszystkie badania nie wykazują nieprawidłowości, może warto byłoby pomyśleć o konsultacji z psychologiem lub psychiatrą, kłujące bóle moga mieć takze podłoze psychogenne.
Pozdrawiam