Kołatanie serca i przyspieszone bicie serca w nocy

Dzisiaj w nocy (po 1 godz.snu)obudziło mnie kołtanie serca, przyspieszone bicie. Wstałam, zmierzyłam ciśnienie, było 141/91 a tętno 147. Ok.2 m-ce temu podobne zdarzenie a ciśnienie 156/101 tętno 143 zmierzone po pół godz.170/89, puls 85. Stale biorę rano 1 tabl. eutyrox112(niedoczynność tarczycy) i 1 tabl.tertensif SR (obie tabl. od kilku lat niezmiennie. Lek. rodz. wzruszając ramionami stwierdził, że incydentalne zdarzenie, które go nie niepokoi . A mnie niepokoi. Co mam robić ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli incydent się powtórzy proszę skonsultować się z kardiologiem, który wykona odpowiednie badania, EKG, a w razie konieczności Holter EKG. Pozdrawiam.