Leczenie szumu w głowie

Uczucie ćmienia w głowie(w okol.zatok-jakby miała się "puścić"krew;w okol.potylicy-jakby napływało od karku jakieś ciśnienie);w gardle sporadycznie smak"metalu";ciśnienie średnio ok100/65;to uczucie napływa falami,tak jakby nagle pompowano powietrze do głowy;zauważyłam,że zazwyczaj dzieje się to w ciepłych pomieszczeniach. Internista,laryngolog-"nic nie widzą";neurolog-badanie młoteczkiem,nie widział potrzeby rezonansu.EKG-ok.Morfolog-ok.Mocz-bakterie;erytrocyty świeże wpw;ślad białka.Co dalej?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie świeżych erytrocytów w moczu może świadczyć o kamicy moczowej lub infekcji układu moczowego. Warto pogłębić diagnostykę. Została Pani przebadana przez wielu specjalistów, którzy nie znaleźli przyczyny występowania dolegliwości. Tym bardziej nie jest to możliwe w ramach porady internetowej.

Farmakoterapia szumów usznych to złożone zagadnienia ale najpierw trzeba iagnozować, zrobiłbym EEG, NMR kanału kręgowego odcinka szyjnego i ewentualnie mózgowia, ciekawe byłoby też badanie laryngologa z VENG oraz audiogramem