Minimalne zapotrzebowanie energetyczne przy 176 cm wzrostu

Mam pytanie odnosnie energii kcal......176cmm wzrost,spoźywam 76g B....170gram T,,,,,,,,60gram W...ile powinno byc minimalnie energii kcal zeby zywienie opty.mialo sens.Jestem na zywieniu opty, 7 miesiac jest ok ,lecz nie chce popelniac bledow,Jesgem z okolic Malborka czy mogłaby pani,pan doktor polecic z tej okolicy lekarzacoptymalnego z pradami selektywnymi.Nie stac mnie finansowo na Arkadię,Nie chce byc maruda ,ale bardzo prosilbym o przykladowy jadlospis jednodniowy ŁUSZCZYCA.

Niestety nie znam masy ciala oraz aktywnosci fizycznej, ale tak na "oko" to okolo 1900 kcal to minimum dziennego zapotrzebowania.

Witam serdecznie!
Zapotrzebowanie energetyczne zależy m.in. od płci, wieku, wzrostu, masy ciała, aktywności fizycznej i stanu zdrowia. Bez szczegółowych informacji ciężko ustalić prawidłową kaloryczność diety i wskazówki do niej.
Po ogólne wskazówki żywieniowe i przepisy zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska