Możliwość zapłodnienia po ostrym zapaleniu przydatków

Witam! Kilka miesięcy wstecz byłam w szpitalu z powodu ostrego zapalenia przydatków. Od tamtej pory miałam problemy z przeziębieniami tych okolic, bolesnymi stosunkami itp. Całkiem nie dawno zapalenie powtórzyło się. Leczenie nie wymagało pozostania w szpitalu, wystarczyły antybiotyki. W trakcie leczenia chwilowo poczułam się lepiej, w momencie zapomnienia doszło do stosunku z mężem. Boję się że doszło do zapłodnienia. Według mojego kalendarzyka miałam 1 z najbardziej płodnych dni. co robić??

Milena Lubowicz

Najprostszym rozwiązaniem będzie wykonanie testu ciążowego około 14 dni po wspomnianym stosunku.
Pozdrawiam