Mrowienie części ciała a anoreksja i bulimia

lat:20,moja historia : zab.odżywiania -anoreks-bulim-poprawa po terapii, hiper+prolaktynemia/androgenizm leczony Bromergonem,, zespół gilberta,MRI przysadki,mózgu ok, EEG-zmiany niewielkie,serce ok,problemy jelitowe-długotrwajace zaparcia-,prawd.wada anatomiczna-pokręcone jelita,wydluzenie esicy i poprzecz.Obecnie mam mrowienia prawej strony w koń. dolnej(palucha nie czuje) ból i mrowienie brzucha,lędźwi, w nocy duszno,z powodu jelit?obrzeki nóg,zmiana na temp,łydka-nie spina się jak mrowieje

Witam! Pani dolegliwości mogą wynikać ze zmian powstałych w organizmie na skutek długotrwałych zaburzeń odżywiania się. Przede wszystkim możemy mieć do czynienia z zaburzeniami elektrolitowymi i niedoborem żelaza bądź anemią. Proszę zgłosić się do lekarz rodzinnego, który zleci odpowiednie badania i wdroży ewentualną suplementację.