Nie zażyłam dwóch tabletek antykoncepcyjnych - co powinnam teraz zrobić?

Dzień dobry, Zażywam tabletki DAYLETTE od ponad roku. Dziś jest piąty dzień nowego blistra (pierwszy tydzień cyklu). Nie zażyłam tabletki z dnia trzeciego i czwartego, tylko pierwszą i drugą. W ulotce jest napisane, żeby skontaktować się z lekarzem, jednak w tym momencie jest to niemożliwe. Co powinnam zrobić? Co zrobić z dzisiejszą (piątą z blistra) tabletką? Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę brać antykoncepcje jak dotychczas. Warto również wziąć pod uwagę, że płodność może być zwiększona.