Nietolerancja kazeiny w badaniach immunologicznych

Mam 24 lata, i dopiero teraz po badaniach immunologicznych IgG4 okazało się, że mam nietolerancję kazeiny, mleka nieprzegotowanego, jajka kurzego i orkiszu. Nie mam pojęcia jak zastąpić teraz wszystkie produkty mleczne, których jadłam całkiem sporo, proszę o pomoc

Te badania są do niczego. Świadczą tylko o tym że pani jadła kiedyś te pokarmy o niczym innym . Chyba że ma Pani po nich problemy wtedy trzeba zrobić panele alergiczne ale przeciwciała IgE swoiste pokarmowe.