Niewidoczny, bolący twardy guzek na czole

Odkąd pamietam zawsze na czole mialam taki malutki prawie niewidoczny twardy guzek.Nigdy wczesniej mnie nie bolał.Teraz od okolo tygodnia guz jest bardzo bolący i urusł , jest odstajacy i nie można go wycisnąć. Zauważyłam , że bola mnie też zęby podczas szczotkowania w tym czasie kiedy ten guzek jest obolały.Co to może być ? Natalia 35 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym w obrębie zmiany. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednią terapię. Warto również udać się na wizytę do lekarza stomatologa, który oceni stan uzębienia.