Nisko dodatnie HCV i powiększona śledziona

hcv niesko dodatnie śledziona powiekszona co to oznacza gdzie mam sie udac ???
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy zgłosić się do lekarza chorób zakaźnych (najlepiej do poradni przyszpitalnej szpitala zakaźnego - praktycznie w każdym dużym mieście jest szpital lub oddział chorób zakaźnych) lub jeśli to niemożliwe z powodu np. odległego miejsca zamieszkania do gastroenterologa. Poza tym badanie na obecność wirusa HCV powinno zostać powtórzone celem potwierdzenia wyniku.