Nudności, bóle głowy i podbrzusza, podwyższona temperatura a możliwość ciąży

Witam. Kochałam się bez zabezpieczenia ze swoim facetem w 17 i 18 dniu cyklu miesiączkowego dodam że ostatni cykl owulacyjny wynosił u mnie 30dni a zaczął się 8 sierpnia . Przedostatni natomiast 27dni. Facet skończył we mnie robiliśmy to trzy razy w ciągu 10 godzin. dziś po dwóch niecałych dniach odczuwam nudności bóle głowy i lekkie bóle podbrzusza na dodatek czuje że mam lekką temperaturę. Czy możliwe że doszło do zapłodnienia? czy mogę byc już w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!
Z Pani opisu wynika, że do zbliżenia doszło w trakcie dni płodnych, możliwe więc że doszło do zapłodnienia. Dolegliwości o których Pani pisze są niespecyficzne, mogą jednak pośrednio świadczyć o zapłodnieniu. Sugeruję wykonanie testu ciążowy najwcześniej około 7 dnia po stosunku, a jeśli wynik będzie ujemny - powtórzyć oznaczenie za tydzień.