O czym mogą świadczyć bolesne guzki nad nerkami?

Witam.Od dłuższego czasu nie wiem co się że mną dzieje.Mam powiększone węzły chłonne ale usg nie wykazało patologii.Bol nog,I różne dziwne objawy ,chodziłam od lekarza do lekarza nikt mi nie pomógł. Towarzyszył przez cały czas mi bol nad nerka . Usg nerki wykazało jakis cień ale bez cech kołki.Mri ledzwiowego czysty. Dałam sobie spokój mimo że bolalo. Wyczulam dwa guzki w głębi . Jeden większy strona prawa,strona lewa malutki.Bardzo bolą I promieniuja. Rodzinny lekarz mowi ze to miękkie guzy.Dal skierowanie do chirurga Co to może być? Ten ból wczesniej czułam i promieniowal, podejrzewam że to mi urosło.Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Trudno na podstawie pani opisu stwierdzić co może być przyczyną pani dolegliwości. Konieczne jest badanie fizykalne i analiza wyników badań dodatkowych. Sugeruję poczekać na wizytę u chirurga i zastosować się do jego zaleceń.