O czym mogą świadczyć zawroty głowy i kłucie za okiem?

Dzień dobry mam pytanie od jakiegoś dłuższego czasu miewam takie subtelne lekkie zawroty głowy czuję sie jak pijana i mam takie dziwne uczucie w głowie jak bym była pijana ,czuje taki. Ucisk z tyłu głowy który promieniuje na skronie, czoło czasem czuje kłucie za okiem. Objawy te mam conajmniej raz dziennie czasami szybko przechodzą a czasami trwaja pol dnia.Wyniki morfologia ths itp mam w normie kardiologicznie usg serca ekg tez w porzadku,Czy te objawy mogą być. Od karku od krengłosłupa? Do jakiego lekarza się udać.?

Lek. Michał Lenard

Być może są to objawy migreny. Sugeruję wizytę u neurologa, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!