O czym może świadczyć ból głowy po uderzeniu w nos?

Witam ok 2 tyg temu dostalam od dziecka telefonem (przez przypadek) w nos. Leciala krew, powstal obrzęk, zasinienie pod okiem, problemy z oddychaniem jednak zlamania nie bylo (przeswietlenie rtg). Od tamtego czasu mam bardzo silne bole glowy, zadne leki nie dzialaja a nieraz prowadza do utraty przytomnosci (na chwile). Nos jeszcze trochę boli, oddycha mi sie normalnie i nie ma obrzeku... kednak te bole glowy sa nie do zniesienia.. czy powinnam sie martwic?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z dokumentacją, może dalsza diagnostyka!. badania laboratoryjne! MOFR OB CRP; etc.. Ważny stan ogólny pacjenta, inne schorzenia, leki, Ważny wywiad, wyniki, objawy . Pozdrawiam i zapraszam