Odwodnienie oraz wzdęcia, zaburzenia widzenia i zmęczenie

Witam! Od października 2012 mialem wypadek. Bylem czynnym sportowcem. Jednak przyszedł cięzki czas, że musiałem cieżko pracowac. Zaczalem po roku znow uprawiac sport i 4 dni mocno chcialem wrocic do formy i wszystko szlo dobrze z tym ze codziennie uczeszczalem do sauny. Wyladaowalem w szpitalu z powodu zekomo odwodnienia. Od tamtej pory mam: ciagle Wzdecia zaburzenia wzroku straszne samopoczucie, leki, zmeczenie, odbijanie, i brak chceci do zycia chociaz jestem silny i z tym walcze kazdego dnia.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisana powyżej sytuacja wymaga zgłoszenia się do lekarza pierwszego kontaktu, tylko na podstawie zebranego wywiadu i badania fizykalnego można spróbować podjąć się leczenia. Dolegliwości mogą mieć wiele przyczyn, w pierwszej kolejności rozważyć należy zaburzenia elektrolitowe i hormonalne.