Osłabienie, bladość, ucisk w przełyku, ból gardła i ból w klatce piersiowej

witam mam 19 lat mam pytanie dotyczace moich objawów otóz.: osłabienie, bladośc skóry , uczucie jakby cos zalegalo mi w przelyku jakby flegma chociaz nie moge jej wykaszlec,lekka chrypka, ból gardla lecz przechodzi , ból w klatce piersiowej podczas kaszlu "oskrzela i pluca czyste po badaniu "powiekszone wezly chlonne te pod szyją przy żuchwie a raczej wezeł pracy ,lekka dusznosc .dodam ze choruje na nerwice lękowa i moje pytanie brzmi czy w tym wieku moge miec raka krtani ?i co to moze byc ?pzdr

Aleksander Ropielewski

Należy wykonać badanie laryngologiczne. Objawy są mało charakterystyczne i trudno jest mi na ich podstawie postawić rozpoznanie. Sugeruję kontakt z lekarzem.