Swędzące i piekące zmiany skórne

Do lekarza Dermatolog,Alergolog.Mam pytanie następujące: na ciele plecy lub brzuch, na nogach-kostki podudzie,ręce łokieć-pojawiają się chrostki piekące,często rozdrapuje.Smaruję hydrokortyzonemAFC obecnie Aknemycin,bioręna na alergię Amertil i nic mi nie pomaga.Dalej mnie swędzi najgorzej jest z rana.Co jedne podleczę to drugie wychodzą i nie ma popraw.Alfred

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany powinien ocenić lekarz podczas bezpośredniej wizyty. Umożliwi to postawienie właściwej diagnozy oraz wdrożenie leczenia.