Poronienie i złe samopoczucie przed okresem

witam mam taki problem ponad rok temu poroniłam(1 ciąża w 9 tygodniu)Po miesiącu byłam na kontroli i wszystko ok. Staram się o dziecko. Teraz od pół roku mam nieregularne miesiączki i 2-4 dni przed okropne brązowe plamienia a krwi praktycznie w ogóle. Strasznie się żle czuje przed miesiączkami: nie mogę jeść, ból podbrzusza i zawroty głowy.Chodzę regularnie do gin. robił usg wszystko ok i cytologia także. Kazał mi brać Cyclodynon przeż min 3mce.Jakie badania powinnam wykonać aby mi to przeszło?

Witam serdecznie. Aby ocenić Pani stan warto wykonać badania hormonalne. Wspomniane objawy mogą być właśnie wynikiem wahań hormonalnych. Dopiero po tych badaniach można wnioskować co do dalszego rokowania.