Powiększona trzustka i torbiel

Trzustka powiększona o zatartej strukturze zrazikowej głowa4cm, trzon2,5cm ogon3cmTrzustka niejednorodnie wzmacniająca się po podaniu śr. kontrastPrzy dolnej krawędzi głowy trzustki torbiel ciągnąca się ku dołowi i modelująca jelita 60x40x35mm, w głowie trzustki torbiele 10mm 8mm 7mmNa granicy głowy i trzonu przy dolnej krawędzi trzustki torbiel śr 25mm Przytrzustkowo i przyżołądkowo węzły chłonne do 10mm w osi długiej Miernie pogrubiała przyśrodkowa część nadnercza lewego do 9mm raczej przerost

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, który odniesie go do Pani stanu zdrowia i zdecyduje o dalszym postępowaniu.