Problem z niedociśnieniem tętniczym

Jestem niskocisnieniowcem, np 82/52.kawy pić nie moge,guarana,zenszenia itp lekarz zakazał.jestem b aktywna fizycznie,a nawet ćwicząc ziewam.nie mam energii,życia,nie mogę nic zrobić,pracować uczyć się,zasypiam na stojąco.zdrowo się odzywiam,długo jestem na dworze.suplementy,magnez,naprzemienny prysznic nic nie daje.nawet w lipcu śpię pod dwoma koldrami,ciągle mi zimno.po ogromnym wysiłku,po 15min znowu mi zimno,ręce i nogi lodowate,a rodzicom ciągle ciepło nawet jak siedzą.lekarz rozkłada rece

Bez odpowiednich badań nie da się nic zalecić przez Internet. Przyczyny takiego stanu mogą być bardzo różne, nawet niekoniecznie dotyczące tylko ciśnienia. Musi Pani się zgłosić do kompetentnego lekarza, który zleci badania.