Problem z zaczerwienieniem oczodołów

Zmagałam się bardzo długo z uczuleniem pod oczami. Gdy odkryłam czynnik uczulający, praktycznie z dnia na dzień wysypka zniknęła, ale od miesiąca meczę się z lekkim zaczerwienieniem oczodołów. Czy może to być coś poważniejszego? Dodam, że używałam ok. 3 dni sterydów pod oczy i skóra jest bardzo cienka

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy jak ta skóra w obrębie oczodołów wygląda. Radziłbym konsultację dermatologiczną. Pozdrawiam.