Problemy z biegunką, która pojawia się wieczorami

Witam od połowy listopada mam problemy z biegunką która pojawia sie wieczorami. Mam przy tym ostry ból brzucha, macicy i krocza ze trudno jest mi cisnąć by sie wypróżnić. Ostatnio miałam biegunkę z samej wody która leciała jak z kranu. Biegunka pojawia sie po posiłkach albo jak przycisne brzuch troche mocniej albo jak kucam, Nie mam żadnej choroby ani alergi, nie biore nic na przeczyszczenie ani nie biore żadnych leków . Proszę o szybka odpowiedz dziękuje

Dobry wieczór,
polecam jak najszybciej udać się do lekarza. Abym pomóc muszę, wiedzieć w jakie badania na alergie i nietolerancje miała Pani wykonane.

Mogę podpowiedzieć, aby prowadziła Pani dokładny dzienniczek żywieniowy, w którym uwzględni Pani czas wystąpienia objawów. Proszę pamiętać o odpowiednim nawodnieniu i warto na jakiś czas zrezygnować z produktów, zawierających laktozę - zrezygnować z mleka i w miarę możliwości sięgać po produkty nabiałowe pozbawione laktozy.

Pozdrawiam,
Beata Krawczyńska-Kowalska