Problemy z wypróżnianiem i bóle podbrzusza

Witam, o toż od kilku miesięcy mialam problemy z wyproznianiem,czulam przy tym bol i ogolnie co jakis czas bol podbrzusza i krzyza (tak jakby porodowe).U ginekologa bylam kilka miesięcy temu ktory stwierdzil zapalenie przydatko i jakies male pecherzyki na jajnikacu innego bylam miesiac temu i wyszlo na usg ze prawy jajnik ma zapelenie oraz zmiane krztaltu,wypisal mi leki i kazal przyjsc w grudniu.Obecnie mam tez strzaszne bole klujace idace na odbyt cytologii nie miałam.Czy to zapalenie czy rak?

Skoro dolegliwości nie ustępują mimo włączonego leczenia, to znaczy, że konieczna jest wcześniejsza wizyta u swojego ginekologa celem weryfikacji poprzedniego rozpoznania i ponownej oceny usg.
Pozdrawiam