Prośba o interpretację wyniku.

PROSZĘ MI ODPOWIEDZIEĆ, CZY SĄ MOŻLIWE BŁĘDY PODCZAS OCENY MATERIAŁU POBRANEGO PODCZAS BIOPSJI DO OCENY HISTOPATOLOGICZNEJ??? PIERWSZA BIOPSJA KTÓRĄ MIAŁAM WYKAZAŁA OBECNĄ TYLKO TREŚĆ BIAŁKOWĄ (CIENKOIGŁOWA), A GRUBOIGŁOWA : TAK BARDZO SZCZEGÓŁOWY OPIS (PROSZĘ O PRZETŁUMACZENIE WYNIKU I PRZEDSTAWIENIE ROKOWAŃ) MAM 30 LAT. 1) W CAŁEJ OBJĘTOŚCI OLIGOBIOPTATU OBECNE SĄ TYLKO W ŚWIETLE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH EMBOLIAE CARCINOMATOSAE, O MORFOLOGII KOMÓREK TOŻSAMYCH Z NOWOTWOREM PKT.2 BADANIA IMMUNOHISTOCHEMICZNE: p63 (+), CD 34 (+) - W NACZYNIACH KRWIONOŚNYCH 2) OLIGOBIOPSJA: CARCINOMA DUCTALE ILFILTRANS NOS B-R-ELSTON 6 PKT. (G2) RECEPTORY ESTROGENOWE W CZĘŚCI INWAZYJNEJ PONIŻEJ 1% (+) 2 PKT. RECEPTORY PROGESTERONOWE W CZĘŚCI INWAZYJNEJ (-) 0 PKT. HER-2 W CZĘŚCI INWAZYJNEJ (3+) PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ CZY MOŻLIWA JEST SZANSA NA WYLECZENIE Z TAKIEGO RODZAJU RAKA, WIEM O HERCEPTYNIE PRZY HER-2 (+), MÓWIONO MI O DŁUGIM LECZENIU. POZOSTAŁE BADANIA MORFOLOGII KRWI BARDZO DOBRE ORAZ BADANIA BIOCHEMICZNE, HCG - 0,10 OB- 6, PRZEŚWIETLENIE KLATKI PIERSIOWEJ BEZ ZMIAN ORAZ USG BRZUCHA - OK.
30 LAT ponad rok temu

Dziękujemy za zadanie pytania.
Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl