Przebarwienie skóry, płytki oddech i bóle kości 3 miesiące po porodzie

Czy można odczuwać różne dolegliwości fizyczne ciała przynajmniej 3 miesiące po porodzie w takim odstępie czasu? Bo teraz mi się właśnie nasiliły. takie jak np przebarwienia skóry płytki oddech bóle kości i dostałam jakąś bakterie na języku:( i od czasu bobolewają mnie piersi lekkie bóle w podbrzuszu i tak jakby skurcze macicy bym jeszcze miała czy może aż tyle dolegliwości mi dolegać po takim czasie?:( Proszę o konkretną odpowiedź bardzo to dla mnie ważne!

Piotr Pilarski

Pobolewanie piersi oraz skurcze macicy mogą mieć związek z karmieniem. Nie sądzę aby pozostałe objawy miały związek z niedawnym porodem. Konkretną odpowiedź może dać tylko lekarz po zbadaniu. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.