Skuteczny sposób na zaparcia, gazy i wzdęty brzuch

Witam, potrzebuję skutecznego sposobu na zaparcia, gazy i wzdęty brzuch. Do tej pory nie miałam z tym większego problemu dzięki spożywaniu chlorelli i spiruliny, jednak od około tygodnia mam wrażenie, że algi morskie przestały mi pomagać. Zaczęłam jeść ziarna siemienia lnianego z jogurtem naturalnym i stąd moje kolejne pytanie - czy jest wskazane jadać suche ziarna, czy powinno się je mielić? Z góry dziękuję za pomoc!

Renata GrzechociĹska

Witam.
Suche ziarna siemienia mogą przyczynić się do zaparć. Dlatego proszę je spożywać w postaci zmielonej lub wcześniej je namaczać.
Pozdrawiam