Słabe krwawienie w trakcie stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam.Od 4lat lat stosuje antykoncepcje.Nigdy nie zapomniałam o tabletce.Zawsze w 7-dniowej przerwie miesiączkę dostawałam zazwyczaj regularnie, w 4-tym dniu po odstawieniu.Zaniepokoiła mnie następująca sprawa.W sobotę dostałam minimalne krwawienie przez około 3razy podczas oddania moczu mimo to,że do końca opakowania zostały mi trzy tabletki.Później było już wszytko dobrze.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.