Spadki cukru i bóle brzucha po posiłkach

Mam 18 lat. Od ok 3 lat miewam spadki cukru poniżej 60 w okolicy 50. Najniższy miałam 32. Okresowo mam bóle brzucha po posiłku. Trafiłam z tym do szpitala. Podczas próby głodowej spadł mi cukier do 39 o ile dobrze pamiętam. Miałam oznaczną chromograninę A. Przy normie 19-98 miałam 202. Insulina 0,9 a norma 2-10. Tomografia wykazała tylko powiększone węzły chłonne w okolicy zastawki krętniczo-kątniczej i torbiela na jajniku. Czy to może wskazywać na NET? Jakie powinno być dalsze leczenie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Leczenie powinno być dostosowane do aktualnego stanu klinicznego oraz wyników wszystkich badań dodatkowych. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.