Stosowanie Miruny przy niedokrwistości

Mam dużą niedokrwistość , ginekologicznie jest ok( poza tym ,że od kilku lat biorę hormony Jannine na zmniejszenie niegdyś obfitych miesiaczek, teraz jest ok), kilka dni temu robiłam kolonoskopie i wyszła ok, w tej chwili biorę żelazo. Czy przy niedokrwistosci zamiast JANNIE MOGE ZASTOSOWAC MIRUNE, Co BEDZIE LEPSZE DLA MOJEGO ZDROWIA

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.