Stwierdza się naciekanie pni nerwowych

u mojego męża wykryto raka złośliwego prostaty. Wynik biopsji 1)wycinek -płat prawy - utkanie raka zajmuje ok.30% powierzchni wycinka . Ponadto cechy PIN - high grade - Gleason 8 (4 ); 2) płat lewy - utkanie raka zajmuje ok.50% powierzchni wycinka . Gleason 8(4 ). Stwierdza się naciekanie pni nerwowych. Diagnoza rak złośliwy. Co oznaczają te parametry i jaki najlepszy sposób leczenia

Sam wynik h-p biopsji bez znajomości wyników innych badań nie daje mi podstaw do ustalenia leczenia - NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę być "w rękach" urologów onkologów , zż