Swędzenie narządów intymnych a przyjmowanie probiotyków

w marcu przez siedem dni dwa razy dziennie brałam BIORACEF w związku z zapaleniem oskrzeli. Równocześnie przyjmowałam Dicoflor 60. Zaraz po zapaleniu oskrzeli pojawił się świąd sromu, nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam. Świąd był nie do zniesienia tylko w nocy, w dzień nie swędziało. Próbowałam różnych maści, w końcu zaczęłam myć okolice intymne sodą oczyszczoną i minęło. Potem przez miesiąc miałam spokój. Pod koniec maja brałam probiotyk Lacibios femina profilaktycznie przez 10 dni. Skończyłam brać ten drogi probiotyk i ZNOWU MAM NIEPRZESPANE NOCE. W nocy drapię się do krwi. Nie wyczuwam żadnego guzka w tych okolicach, nie sądzę też żeby to był świerzb (od kilku lat śpię w łóżku każdej nocy z moim stałym partnerem, jego nic nie swędzi) Czy macie Państwo dla mnie jakąś radę? Co mogłabym zrobić, żeby tak się nie męczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie zgłosić się do ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć