Sztywność stawowa, drgania mięśni i bóle stawów

Witam, proszę o poradę.Borykam się z objawami:sztywnosc mysle, ze stawowa, zgrzytanie,uczucie zardzewialosci,drobne drgania roznych miesni,wplyw pogody na dolegliwości bolowe w okolicach stawow,wzdęcia.Te bole sa kilku sekundowe raz w lokciu,biodrze,stopie,palcu itp.Zadnych obrzęków, zaczerwien, RF ujemny ASO 200, OB 1, CRP z 0,5.Sztywna szyja,bole w okolicy ledzwiowej (zależy od pogody wlasnie), czasem ruch w jelitach powoduje dodatkowy skurcz serca (więksa ilośc treści p) czuje drgania we snie

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczna kompleksowa ocena lekarska, badanie, wywiad, może badania obrazowe.