Tężyczka i ból nerek

Dwa tygodnie temu zdiagnozowano u mnie tężyczkę.Biorę Calperos 1000 1x,Magneb6 max 3x,d vitum forte 1000 j.i hydroxyzynę w razie potrzeby.Od trzech dni bolą mnie nerki od wapnia.Natomiast jak nie łyknę wapnia to mam atak.Jak mam sobie poradzić do czasu kolejnej wizyty u lekarza?Dodam,że przyczyną tężyczki jest zaawansowany refluks spowodowany przepukliną rozworu przełykowego przepony.Dodatkowo przyjmuję omeprazol 20 mg 2x,oraz Gastrotuss 3x po głółwnych posiłkach.Czekam na termin operacji.

Witam,
powinna Pani mieć włączone leczenie moczopędne ułatwiające usuwanie wapnia z moczem.

Proponowałabym kontakt z lekarzem prowadzącym i zgłoszenie mu powyższych objawów