Torbiel jajnika czy stres?

Dzień dobry, okres spóźnia mi się półtora tygodnia (teraz mam 41. dzień cyklu), tak jakby przed owulacją miałam brązowe plamienie, które trwało 4 dni i przy tym miałam ból jajników, który czasami się zdarza jeszcze. Śluz płodny normalnie wystąpił, a teraz mam taki gęsty, biały.Robiłam dwa testy ciążowe i obydwa wyszły negatywnie. Dodam, że mam nabrzmiałe piersi, tak jak przed okresem i boję się, że to torbiel jajnika. Do lekarza idę dopiero za tydzień. A i jakoś przed tym brązowym plamieniem miałam chory pęcherz, ale brałam tylko leki na bazie żurawiny, Czy to może mieć jakiś wpływ na spóźniający się okres? Czekam na odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Pani dolegliwości mogą być związane z różnymi zaburzeniami hormonalnymi m.in z chorobą jajników.
Naturalne preparaty stosowane w czasie zapalenia pęcherza moczowego nie powinny mieć związku z tą sprawą.

Proszę spokojnie udać się na umówioną wizytę u ginekologa, konieczne będzie dokładne badanie, także dalsza diagnostyka.